Rittstein Michael (Praha 1949)
Cigáro v posteli, signováno a datováno vpravo dole M. Rittstein 92-3, olej a dřevo/sololit, 45 x 55 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 55.000,-
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |